آغاز نصب انشعاب آب مشترکان روستاهای آبنوغ و چاله الیاس حاجی آباد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب از آغاز فاز اول نصب انشعابات شهرک آبنوغ و روستای چاله الیاس از توابع حاجی آباد به عنوان یکی از مصوبات سفر استاندار هرمزگان به بخش احمدی خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، عبدالحمید حمزه‌پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب صبح امروز از آغاز فاز اول نصب انشعابات شهرک آبنوغ و روستای چاله الیاس از توابع حاجی آباد به عنوان یکی از مصوبات سفر استاندار هرمزگان به بخش احمدی خبر داد.

وی با بیان اینکه عملیات لوله گذاری این پروژه به اتمام رسیده و آب این روستا از محل مجتمع حسن آباد تامین خواهد شد، گفت: با اتمام فاز اول نصب انشعابات، اهالی این روستا با جمعیتی بالغ بر ۴۲۰ نفر هفته آینده از آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.

حمزه پور عنوان کرد: این روستا پیش از این بصورت سیار آبرسانی می شد، که با توجه به اتمام خط انتقال و شبکه آبرسانی و در راستای تحقق مصوبه سفر استاندار مبنی بر بهره مندی مردم روستای آبنوغ از آب پایدار، نصب فاز اول انشعابات در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل آبفا ادامه داد: با توسعه شبکه آبرسانی در دو روستای یاد شده، تمامی ساکنین تا دهه فجر از نعمت آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.

حمزه پور، اعتبار هزینه شده برای اجرای شبکه، خط انتقال آب، تجهیز و ساخت دو باب مخزن این روستاها ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد.