آمادگی توزیع برق هرمزگان برای تامین برق حوزه های کنکور سراسری

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: اقدامات لازم برای تامین و پایداری شبکه برق حوزه های برگزاری کنکور سراسری انجام شده و تمام اکیپ ها در آماده باش کامل هستند.

به گزارش تیلا نیوز، مصطفی طبیبی، تشریح کرد: در طول برگزاری کنکور سراسری تیم های عملیاتی در سراسر استان بصورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز حادثه در کمترین زمان ممکن شبکه حادثه دیده را اصلاح و شبکه را پایدار کنند.

طبیبی افزود: تمام شبکه ها و تاسیسات حوزه های آزمون سراسری بازدید و پست های آن سرویس دهی شده است. آزمون سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در ۱۵ حوزه برگزار می شود که تمام حوزه های برگزاری کنکور مورد بازدید فنی قرار گرفته و مشکلی در تامین برق وجود ندارد.

وی ادامه داد: علاوه بر بازدید از شبکه، انشعاب حوزه های برگزاری نیز کنترل شده و نیروهای ویژه کشیک در برخی مراکز برگزاری کنکور حضور دارند.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان ، با اشاره به مصرف بسیار زیاد برق در این ایام ، عنوان کرد : با وجود افزایش مصرف و محدودیت در تامین برق، تمام تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق، تامین برق مطمئن و پایدار است. این شرکت با تمام امکانات و تجهیزات و با آمادگی کامل نیروهای عملیاتی تمهیدات لازم را برای برگزاری مطلوب کنکور سراسری اندیشیده است.

وی با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار حوزه های امتحانی ، مطرح کرد : هم استانی ها با رعایت صرفه جویی در مصرف برق در فصل تابستان بخصوص در ایام برگزاری آزمون های سراسری ما را در تامین برق مطمئن همراهی کنند. کاهش حداقل ۱۰ درصدی مصرف برق بدون اینکه از آسایش خانواده‌ها کم کند ، قطعا تاثیر زیادی در استمرار جریان برق دارد.

گفتنی است ، آزمون سراسری ورودی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی از ۸ تا ۱۱ تیرماه برگزار می شود.