شهردار بندرعباس خبر داد؛

احداث بلوار ساحلی شرقی در راستای خدمت رسانی بهینه به شهروندان

شهردار بندرعباس گفت : به منظور دسترسی آسان شهروندان به سواحل مکران بلوار ساحلی شرقی در حال احداث است.

به گزارش تیلا نیوز، مهدی نوبانی با اشاره به اینکه احداث بلوار ساحلی شرق بندرعباس کار بزرگی برای این شهر است ، بیان کرد : توسعه سواحل برای فراهم کردن زمینه بیشتر استفاده شهروندان یکی از اولویت‌های ما در شهر بندرعباس است.

نوبانی گفت : بلوار ساحلی شرق بندرعباس به‌ طول ۱۳ کیلومتر در ضلع شرقی شهر بندرعباس به‌منظور دسترسی به سواحل بکر این منطقه ، توسعه گردشگری ، استفاده مناسب از دریا و تامین امنیت منطقه شرق بندرعباس توسط شهرداری اجرا شده است.

وی تصریح کرد : این بلوار که به ساحل مکران مشرف است با ۱۳ کیلومتر طول و عرض ۱۱۰ متر شامل دو مسیر کندرو ۹ متری، دو مسیرتندرو ۱۴ متری ، پیاده رو ، دو مسیر ۶ متری دوچرخه سواری و همچنان دو طرف ۱۹ متر فضای سبز و نورپردازی به منظور دسترسی آسان شهروندان احداث شده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود : امتداد این جاده در فاز آنتی به طول ۱۰ کیلومتر به عرض ۲۵ متر آسفالت در دو مسیر رفت و برگشت انجام شده است.

شهردار بندرعباس گفت : در حال حاضر پروژه ساحلی شرق بندرعباس حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در ۳ فاز بعنوان بزرگترین بلوار ساحلی و توریستی خاورمیانه درحال اجرا است که امیدوارم با اتمام این پروژه در آینده ی نزدیک شاهد یکی از زیباترین و پر جاذبه‌‌ترین بلوار ساحلی در کشور در شهر بندرعباس باشیم.