رییس پلیس راهور فراجا اعلام کرد؛

ادامه ترخیص خودرو‌های رسوبی/ وجود ۱۸ هزار خودرو در پارکینگ‌ها

سردار هادیانفر گفت: تمام کسانی که وسایل نقلیه آن‌ها در پارکینگ‌ها توقیف است، می‌توانند از امکان قسط بندی و تقسیط جرایم استفاده کنند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سید کمال هادیانفر با اشاره به اجرای طرح ترخیص خودرو‌های رسوبی، اظهار کرد: اجرای این طرح همچنان ادامه دارد و شرایط و تسهیلات لازم برای ترخیص خودرو‌های رسوبی فراهم است. پلیس نیز سعی می‌کند در سریع‌ترین زمان ممکن این خودرو‌ها را ترخیص کند.

وی افزود: برابر آمار‌های ما حدود ۱۸ هزار خودرو در پارکینگ‌ها قرار دارد، تمام کسانی که وسایل نقلیه آن‌ها در پارکینگ‌ها توقیف است و شرایط ترخیص را دارند می‌توانند از امکان قسط بندی و تقسیط جرایم استفاده کنند.

هادیانفر درباره نرخ ترخیص وسایل نقلیه از پارکینگ‌ها نیز گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌هایی که انجام دادیم، نرخ ترخیص وسایل نقلیه با نرخ سال ۱۳۹۴ که مصوب هیئت وزیران بود انجام خواهد شد.

به گفته رئیس پلیس راهور فراجا مأموران پلیس شرایط را به گونه‌ای پیش بینی کردند که مالکان خودرو‌های توقیفی در پارکینگ‌ها با کمترین زحمت و با بالاترین سرعت، نسبت به ترخیص خودرو‌های خود اقدام کنند.