استاندار هرمزگان: بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس به صورت فاز به فاز به بهره برداری خواهد رسید

استاندار هرمزگان، روند اجرای طرح ها و زیرساخت های درمانی و همچنین پروژه بزرگ بلوار ساحلی شرق بندرعباس را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش تیلا نیوز، فریدون همتی در بازدید از روند اجرای پروژه بلوار ساحلی شرق بندرعباس، پیشرفت این پروژه بزرگ را مناسب ارزیابی کرد و دستورات لازم برای تسریع در تکمیل و پیگیری تامین مالی این پروژه مهم را صادر کرد. بلوار ساحلی شرق بندرعباس یکی از بزرگترین پروژه های ساحلی در کشور به شمار می رود.

استاندار هرمزگان در ادامه از پروژه در حال احداث بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس بازدید کرد و ضمن مطلوب دانستن میزان پیشرفت این طرح بزرگ درمانی، تاکید کرد: این بیمارستان به صورت فاز به فاز به بهره برداری خواهد رسید.

استاندار هرمزگان همچنین از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس و بیمارستان صحرایی ایجاد شده در راستای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا بازدید و روند اقدامات را مورد بررسی قرار داد.

همتی در این بازدید پیشنهاد داد با توجه به نیاز مبرم به مکانی برای قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا، محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس به یک مرکز قرنطینه ۵۰۰ تا هزار تختخوابی تبدیل شود و مقرر شد این پیشنهاد در ستاد استانی مقابله با کرونا مورد بررسی قرار گیرد.

استاندار هرمزگان همچنین از پیگیری تجهیز و بهره برداری از بیمارستان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس خبر داد و گفت: این بیمارستان به زودی با ظرفیت نزدیک به ۲۰۰ تخت خواب به مجموعه درمانی استان اضافه خواهد شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت بسیار خطرناک و قرمز شیوع بیماری کرونا در هرمزگان و تکمیل ظرفیت بیمارستان های استان، از همه مردم شریف هرمزگان می خواهیم به طور جدی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

در این بازدید مدرس معاون عمرانی، حردان نماینده ویژه استاندار در این پروژه، کناری فرماندار، ارجمند سرپرست شهرداری بندرعباس و فاطمه جراره رییس شورای شهر استاندار هرمزگان را همراهی کردند.