استاندار: هرمزگان صاحب تیم لیگ برتری می شود

استاندار هرمزگان گفت: با وجود ضرورت حمایت مالی از تیم‌های ورزشی پایه و ورزش‌های انفرادی، این استان باید یک تیم لیگ ‌برتری فوتبال داشته باشد و این موضوع به‌عنوان اولویت سال آینده به تصویب رسید.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایرنا، مهدی دوستی روز یکشنبه پس از نشست با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان افزود: سال آینده با کمک مالی اعضا، به دنبال این هستیم که از طریق حمایت از یکی از تیم‌های استان که در لیگ یک حضور دارد و یا از طریق خرید امتیاز تیم‌های دیگر، هرمزگان هم صاحب یک تیم لیگ برتری فوتبال شود.

وی با بیان اینکه حضور در لیگ برتر فوتبال خواسته و مطالبه جوانان و مردم سراسر استان هرمزگان است، بیان داشت: ورزش قهرمانی می تواند شور و نشاط زیادی را جامعه ایجاد کند و حق مردم هرمزگان است که از این امتیاز بهره‌مند شوند.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه ورزش قهرمانی می تواند شور و نشاط زیادی را جامعه ایجاد کند، ادامه داد: حمایت از ورزش‌های تیمی و انفرادی که دارای مزیت نسبی هم هستند؛ در اولویت بعدی کمک‌های مالی شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان قرار خواهند گرفت.