اصناف اولویت دار هرمزگان برای دریافت واکسن کرونا نام‌نویسی کنند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: به منظور واکسیناسیون مشاغل پرخطر، از ابتدای این هفته واکسیناسیون اصناف هرمزگان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، دکتر فاطمه نوروزیان صبح امروز (۱۸ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۱۲ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزار و ۲۵۸ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه با بستری شدن ۱۳۰ نفر دیگر، شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۶۵۱ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۱۱۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۸ نفر از آنها وخیم است.

نوروزیان ادامه داد: به منظور واکسیناسیون مشاغل پرخطر، از ابتدای این هفته واکسیناسیون اصناف هرمزگان در دستور کار قرار گرفته است و با هماهنگی‌های انجام شده، اسامی افراد مورد نظر برای واکسیناسیون به مراکز بهداشتی و یا شبکه‌های بهداشت ارسال می‌شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از همه اصنافی که در گروه‌های اولویت دار واکسیناسیون قرار دارند خواست برای واکسینه شدن در سامانه سلامت نام نویسی کنند.