اعضاء ستاد انتخابات هرمزگان معرفی شدند

استاندار هرمزگان حکم اعضاء ستاد انتخابات استان هرمزگان را صادر کرد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان طی حکمی اعضای ستاد انتخابات استان را معرفی کرد.

با حکم استاندار هرمزگان، احسان کامرانی به عنوان رئیس ستاد، محمد جواد خجسته به عنوان دبیر ستاد، محسن خاکی نهاد به عنوان رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، احمد پویافر به عنوان رئیس کمیته امنیت، حسن ماندگاری به عنوان رئیس کمیته حراست و استعلامات، حجت‌الاسلام اعتمادی به عنوان رئیس کمیته حقوقی، مهرداد یزدانی به عنوان رئیس کمیته فناوری اطلاعات، مهدی غضنفری جهرمی به عنوان رییس کمیته آموزش، فرخنده جلالی به عنوان رییس کمیته اطلاع‌رسانی، آوا احمدی به عنوان مسئول دبیرخانه و ابراهیم هویدا به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شدند و حکم خود را از استاندار دریافت کردند.

لازم به ذکر است در پی شهادت حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان، اجرای اصل یکصد و سی و یکم قانون اساسی و مواد ۳۸ و ۳۹  قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره‌های ذیل آنها، ابلاغ و ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری کشور کار خود را آغاز کرده است.

طبق اعلام وزارت کشور ستادهای استانی نیز تشکیل و ۱۰ خرداد ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری آغاز می‌شود و پس از طی مراحل قانونی جمعه ۸ تیرماه انتخابات برگزار و مردم ایران رییس چهاردهمین دولت خود را انتخاب خواهند کرد.