اعلام نتایج آزمون پایانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش در هفته اول شهریور

دبیر ستاد برگزارکننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج آزمون پایانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش هفته نخست شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان، در این باره گفت: در صورت تمدید نشدن تعطیلی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در سطح کشور با دریافت نتایج نمرات دو مولفه فرهنگی و کارآموزی و آموزش پژوهی مشمولان، نتایج قطعی آزمون، هفته نخست شهریور ماه اعلام خواهد شد.

وی افزود: با ارزیابی آزمون کتبی مشمولان رشته آموزش ابتدایی با جامعه آماری ۲۰ هزار و ۳۰۳ نفر شرکت کننده، بیش از ۱۹ هزار تن به خوبی پاسخگوی سؤالات بوده اند.

وی، دریافت نمرات فرهنگی و کارآموزی را به ترتیب از معاونت های فرهنگی و اجتماعی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به منظور محاسبه نهایی لازم و ضروری خواند و اظهار داشت: تاکنون محاسبه و جمع بندی نهایی به منظور اعلام نهایی نتایج مشمولان آزمون انجام نشده است.

این مقام مسؤول، خاطر نشان کرد: آن تعداد افراد شرکت کننده در آزمون که بنا به دلایل مختلف نظیر مشکلات سامانه‌ ای، تغییر رمز و یا سرعت پایین نت حد نصاب نمره را کسب نکنند می توانند روز جمعه ۱۲ شهریور ماه به عنوان آزمون جبرانی همراه با گروه دوم تلاشی مجدد برای کسب موفقیت در آزمون داشته باشند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، تاکید کرد: همان گونه که بارها در اطلاعیه ها و خبرهای منتشر شده، تصریح شده است: تنها منبع اعلام نهایی نتایج آزمون، بعد از تایید رئیس دانشگاه، سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir است.