با استقبال مسوولان؛

افتخار آفرینان شنای دانش آموزی وارد بندرعباس شدند

تیم شنای دانش آموزی هرمزگان پس ازکسب مقام سوم کشور، در فرودگاه بین المللی بندرعباس مورد استقبال مسئوولان قرار گرفت.

به گزارش تیلا نیوز نقل از صبح ساحل، در مراسم استقبال از تیم دانش آموزی آموزشگاه های هرمزگان «مهدی فولادی» معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان، «موسوی » ریئس تربیت تربیت بدنی وسلامت استان، فرامرز بهمن زاده ریئس هیات دانش آموزی استان، خانواده ورزشکاران، جوانان و پیشکسوتان حضور داشتند.

در حاشیه این مراسم کیان شریفیان که در این دوره از مسابقات به تنهایی صاحب پنج مدال شده بود اظهار کرد: در این دوره ازمسابقات شنای دانش آموزی، ۱۱۸ شناگر دانش آموز از ۲۰ استان کشور شرکت کرده بودند و سطح مسابقات شنا بالا بود و من توانستم در ۵۹ متر کرال سینه، ۱۰۰ متر کرال سینه و ۲۰۰ متر کرال سینه سه مدال طلا کسب کنم و در ۵۰ متر پروانه و ۱۰۰ متر پروانه دو مدال نقره به اندوخته هایم اضافه کنم و در مجموع تیمی با تیم هرمزگان مقام سوم این دوره از رقابت ها به خود اختصاص دهیم.

وی با قدردانی از زحمات مسئوولان آموزش وپرورش استان و هیأت شنا گفت: برای رسیدن به موفقیت در مسابقه های بزرگ و پوشیدن تیم ملی کشورم تلاش می کنم تا به این موفقیت در آینده دست یابم.

وی بیان داشت: از مربیان و پدر و مادرم که برایم زحمت های زیادی کشیدند تا به این موفقیت رسیدم تشکر و قدرقدانی می کنم. کیان شریفیان در سال هشتم در دبیرستان رازی بندرعباس مشغول به تحصیل می باشد.

کیان شریفیان، پارسا حسینی، علی اکبر میری، هومن سهرابی و امید علی سلطانی شناگران هرمزگان و وحید هاشم پور، ایوب عامری و هانی اعتمادی مربیان و سرپرستان تیم دانش آموزی هرمزگان در این دوره از رقابت ها بودند.

سی و هشتمین دوره مسابقات دانش آموزی پسران یادواره سردار دل ها، شهید قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان کرج برگزار شد.