التهاب و هیجانِ اعلام قهرمان در ۲ شب تماشایی/ عصر جدید چگونه به فصل سوم خود پایان می‌دهد؟

شنبه و یکشنبه، ۲۵ و ۲۶ تیرماه، در ۲شب استثنایی، برنامه‌های اعلام نتایج فصل سوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران، روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

به گزارش برنا؛ شنبه و یکشنبه، ۲۵ و ۲۶تیرماه، در ۲شب استثنایی، برنامه‌های اعلام نتایج فصل سوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران، روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

فینالیست‌های فصل سوم عصرجدید، شنبه‌شبِ هفته گذشته اجرای خود را به بینندگان ارائه کردند.

پیمان ابراهیمی، قصه‌های بانمک خانواده‌اش را ادامه داد و اجرایش را به پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها که برکت خانواده هستند تقدیم کرد. احسان یاسین، ترانه‌ای ۳زبانه خواند و عاشقانه‌ای تازه اجرا کرد. ستیلا و آنیسا حرکات ریسک‌پذیرِ هوایی‌شان را با قصه‌ای برای رساندن دختربچه‌ای به آرزویش، ترکیب کردند. پهلوانک‌های ایران‌زمین، گود زورخانه را با نمایشی جذاب، به صحنه برنامه آوردند. ساینا شیخی با دوبله‌ای ویژه روی چند انیمیشن و بازی همزمان بدون نگاه به تصاویر، توانایی خود را چندباره به نمایش گذاشت و علی طولابی با صدایی خیره‌کننده خواند؛ خواندنی که با آواز سنتی و قطعاتی کُردی و آذری همراه بود.

حالا در ۲ روز ابتدایی هفته جدید، فینالیست‌ها با خانواده‌های‌شان می‌آیند تا هم بیشتر از خود و فعالیتی که در آن استعداد دارند بگویند و هم از بینندگان و هوادارانشان دعوت کنند که اگر اجرای آنها به دل‌شان نشسته است، با کد دستوری رایگان به آنها رای دهند. در کنار آنها، مربی‌های‌شان هم حضور دارند تا از تجربه کار و تمرین با این استعدادها بگویند.

در این ۲برنامه پرشور، اجراهای ویژه شرکت‌کننده‌های محبوب این فصل هم خواهد بود و خلاصه‌ای از فینال هم پخش خواهد شد. غیر از اینها، ستارگان فصل‌های اول و دوم عصرجدید هم در کنار فینالیست‌های امسال حضور دارند و بینندگان، با سبدی رنگارنگ از دیدنی و شنیدنی و دوست‌داشتنی، روبه‌رو خواهند بود.

شنبه‌شب، بعد از خبر ساعت ۲۲ و یکشنبه در ۲ بخش، از بعد اذان مغرب تا خبر ساعت ۲۲ و بعد از آن تا اوایل بامداد دوشنبه، اعلام قهرمان فصل سوم عصرجدید خواهد بود.