سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خبر داد؛

امتحانات مدارس استان هرمزگان از ۲۰ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از آغاز برگزاری امتحانات مدارس استان بنابر تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از ۲۰ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، احسان کامرانی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: خوشبختانه استان هرمزگان وضعیت مطلوبی در حوزه واکسیناسیون و مدیریت بیماری کرونا دارد و با زحمات و تلاش‌هایی که کادر بهداشت و درمان استان داشتند هرمزگان در زمینه واکسیناسیون توانسته است رتبه اول کشوری را کسب کند.

وی افزود: وضعیت پایدار فعلی آسان به دست نیامده است لذا لازم است با پرهیز عادی‌انگاری شرایط پایدار حفظ شود و مردم نیز تشویق شوند تا اهتمام ویژه‌ای به تزریق دز سوم واکسن داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان‌کرد: تمهیداتی اندیشیده شده تا با همکاری آموزش و پرورش سطح واکسیناسیون دانش‌آموزان به ویژه در دانش‌آموزان زیر ۱۲ سال افزایش یابد.

کامرانی بیان‌کرد: یکی از موضوعاتی که امروز مطرح شد برگزاری امتحانات پایان ترم مدارس بود که بر مبنای پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان بنا شد از بیستم اردیبهشت‌ماه این امتحانات آغاز شود.

وی در پایان بر لزوم نظارت بیشتر بر خوابگاه‌های دانش‌آموزی تاکید کرد.