امدادرسانی به حادثه‌‎‌دیدگان واژگونی اتوبوس در محور حاجی آباد به بندرعباس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: دو تیم عملیاتی برای امدادرسانی به هفت سرنشین اتوبوس واژگون شده در محور حاجی آباد به بندرعباس اعزام شدند.

به گزارش تیلا نیوز، مختار سلحشور شامگاه سه‌شنبه در جریان عملیات امداد رسانی به حادثه‌دیدگان افزود: در ساعت ۱۶ امروز یکم فروردین ماه، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور حاجی آباد (بعد از تونل تنگ زاغ)، به مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر گزارش شد.

وی بیان کرد: بلافاصله از سوی جمعیت هلال احمر دو تیم امداد و نجات به همراه یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با بیان اینکه این اتوبوس با هفت سرنشین از شهرستان سیرجان عازم بندرعباس بوده است، تصریح کرد: عملیات امدادرسانی با همکاری عوامل اورژانس انجام شد و دو مصدوم به صورت سرپایی و پنج مصدوم دیگر با آمبولانس های هلال‌احمر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ضمن تاکید بر رعایت نکات ایمنی در سفرهای نوروزی خاطر نشان کرد: پرهیز از رانندگی با شرایط خواب آلودگی، رعایت سرعت مطمئنه و بستن کمربند ایمنی می تواند در کاهش تصادف ها و آسیب های ناشی از آن تاثیر بسزایی داشته باشد.