مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد؛

انتظار بارش های شدید باران در ۴ استان کرمان، بوشهر، هرمزگان و فارس

از امروز در استان‌های واقع در رشته کوه البرز بارندگی‌هایی خواهیم داشت. انتظار داریم در استان‌های کرمان، بوشهر، هرمزگان و فارس بارش‌های شدیدی اتفاق بیفتد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایلنا، صادق ضیاییان گفت: از امروز در استان‌های واقع در رشته کوه البرز بارندگی‌هایی خواهیم داشت. انتظار داریم در استان‌های کرمان، بوشهر، هرمزگان و فارس بارش‌های شدیدی اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: از فردا هم به تدریج این سامانه بارشی از کشورمان خارج خواهد شد که بعد از آن بارش خاصی نخواهیم داشت. برای فردا احتمال وجود بارش‌هایی معمولی در استان‌های فارس، هرمزگان و جنوب کرمان وجود دارد. همچنین برای بخش‌هایی از استان بوشهر انتظار بارش باران وجود دارد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: اما بعد از آن دیگر سامانه بارشی فعال در کشور نخواهیم داشت. از فردا تا پایان هفته انتظار روند افزایشی دما در کشور را داریم و بر این اساس در روز‌های ابتدای هفته آینده دمای هوا گرم‌تر خواهد بود.

ضیاییان درباره آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: تهران در حال حاضر ابری و همراه با بارش‌های پراکنده است که به تدریج از درصد ابر‌ها کاسته می‌شود و هوا صاف خواهد شد.