معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان:

اول تیرماه؛ آغاز فعالیت پایگاههای سنجش سلامت/ پیش بینی سنجش 45 هزار نوآموز

از اول تیرماه تا پایان مرداد ماه تعداد 45هزارو یک نفر دانش آموز بدو ورود به پایه اول و 25 هزار نوآموز پیش دبستانی در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی شرکت خواهند کرد.

معاون آموزش ابتدایی اموزش و پرورش استان هرمزگان از اغاز فعالیت طرح سنجش سلامت جسمانی وامادگی تحصیلی دانش اموزان بدو ورود به پایه اول و نوآموزان دوره پیش دبستانی از یکم تیرماه تا پایان مردادماه 1400 خبر داد.

به گزارش اداره تیلا نیوز ، حوریه حاجی زاده در جلسه کمیته سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش اموزان اظهار کرد : از اول تیرماه تا پایان مرداد ماه تعداد 45هزارو یک نفر دانش آموز بدو ورود به پایه اول و 25 هزار نوآموز پیش دبستانی در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی شرکت خواهند کرد.
وی ادامه داد : تعداد 33 پایگاههای سنجش درسراسر استان بصورت تخصصی و براساس شاخص های تعریف شده، دانش آموزان و نوآموزان را مورد سنجش قرارمی دهند.
حاجی زاده با شاره به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا افزود : بمنظوربرقراری آرامش و حفظ سلامت دانش آموزان و اولیا از تمامی ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی استفاده خواهد شد.
به گفته این مسئول؛ نوآموزان و دانش آموزان براساس سیستم نوبت دهی ودر زمان های تعیین شده، بدور از هر گونه تجمع به پایگاههای سنجش مراجعه و مورد سنجش قرار می گیرند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: بمنظور کیفیت بخشی به طرح سنجش سلامت دانش آموزان، دوره های آموزشی تخصصی برای کلیه رابطین و نیروهای پایگاههای سنجش در حال برگزاری است .