باز شدن سامانه ثبت نام برای متقاضیان خودرو‌های مونتاژی

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: سامانه ثبت نام خودرو‌های مونتاژی از امروز بازگشایی شد و عرضه‌ها در این سامانه مداوم خواهد بود.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مهدی تقدسی گفت: در این مرحله از بازگشایی سامانه، خودرو‌های کرمان موتور، ایلیاموتور و سانیار موتور عرضه شده و قرار است این سامانه تا هفته آینده باز باشد.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه خودرو‌های داخلی به نشانی https://esalecar.ir/ خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: با توجه به افزایش تولید، تنوع سبد محصولات خودروسازان و حجم بالایی از انصراف متقاضیان در فروش‌های قبلی، عرضه‌ها افزایش خواهد یافت. به طور نمونه یکی از خودروسازان از ثبت نام‌های ۹۵ درصد ظرفیت خالی دارد و فقط ۵ درصد تکمیل وجه کرده اند.

به گفته تقدسی، هفته آینده ایران خودرو، هایما ۷X و آرین موتور نیز خودروی لاماری را عرضه می‌کند.

وی افزود: این مرحله از ثبت نام، به صورت فروش فوق العاده بوده و تحویل ۳ ماهه است؛ سامانه تا تکمیل ظرفیت خودروسازان باز خواهد ماند و خودروسازان محصولات خود را به صورت مداوم عرضه خواهند کرد.

به گفته مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، این مرحله از ثبت نام نیاز به حساب وکالتی ندارد.

تقدسی افزود: متقاضیان می‌توانند از این پس با مراجعه به نمایندگی‌های فروش خودرو به صورت حضوری اقدام به خرید کنند؛ ضمن اینکه خودروسازان طرح‌های متفاوتی مانند فروش اقساطی را نیز برای مشتریان در نظر گرفته اند.

وی اضافه کرد: متقاضیانی که در مرحله‌های قبلی ثبت نام، خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده می‌توانند در این مرحله شرکت کنند، اما متقاضیانی که به آن‌ها خودرو تخصیص داده شده، اجازه ثبت نام مجدد ندارند.