کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان؛

با توجه به وزش باد نسبتاً شدید و مواج بودن دریا از رفت و آمد شناورهای سبک خودداری شود / دمای هرمزگان به بالای ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد

از امروز دوباره هوای هرمزگان رو به گرمی می‌رود و دریا نیز در برخی مناطق مواج می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی امروز گرمای هوا یک تا ۲ درجه‌ای افزایش می‌یابد و دمای هوا به تدریج در همه شهرهای استان به بالای ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

به گزارش تیلا نیوز، مرضیه سی سی پور افزود: از امروز دوباره هوای هرمزگان رو به گرمی می‌رود و دریا نیز در برخی مناطق مواج می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان عنوان کرد: از لحاظ دمایی امروز گرمای هوا یک تا ۲ درجه‌ای افزایش می‌یابد و دمای هوا به تدریج در همه شهرهای استان به بالای ۴۰ درجه می‌رسد.

سی سی پور اضافه کرد: امروز هم در مناطق دریایی هرمزگان وزش باد نسبتاً شدید شمال غربی و در ساحل افزایش سرعت باد و احتمال گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سرعت وزش باد در مناطق دریایی۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد، خاطرنشان کرد: دریا از ساعات ظهر تا شب نسبتا ًمواج است و در این مدت احتمال اختلال در رفت و آمدهای دریایی نیز پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان با توصیه به صاحبان شناورها اظهار کرد: با توجه به وزش باد نسبتاً شدید و مواج بودن دریا از رفت و آمد شناورهای سبک خودداری شود و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت گیرد.