مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس خبر داد ؛

برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس گفت: با هدف ایجاد رقابت مثبت و افزایش مشارکت رسانه ها پیرامون اخبار شهرداری بندرعباس و استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه ها در توسعه شهر بندرعباس نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر برگزار می شود.

به گزارش تیلا نیوز، مریم پاسالار با بیان اینکه آشنایی با ظرفیت ها و استعداد های درخشان در رسانه های مکتوب و الکترونیکی و بهره گیری از این ظرفیت ها در توسعه شهر از اهداف برگزاری این جشنواره است، بیان داشت: این جشنواره با موضوعاتی همچون محیط زیست، عمران و آبادانی، شهر هوشمند و الکترونیک، هویت و کالبد شهری، فرهنگ شهروندی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود.

پاسالار، افزود: بخش های اصلی جشنواره شامل خبر، تیتر مصاحبه، گزارش خبری(تحلیلی)، یادداشت، گزارش تصویری (عکس، انیمیشن، اینفوگرافی و…) و بخش ویژه نیز شامل دوستدار کودک و شهر خلاق، استاندار سازی فضای پارک ها و احداث پارک کودک و مادر می باشد.

وی عنوان کرد: مهلت ارسال آثار از ۱۵ تیر ماه لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ است و برندگان نهایی نیز در تاریخ ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۱ معرفی خواهند شد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اعلام کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bandarabbas.ir مراجعه کنند.