بزودی شاهد شکوفایی قابل‌توجهی در ورزش هرمزگان خواهیم بود

مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان گفت: با توجه به نگاه خوب استاندار هرمزگان در خصوص توسعه زیرساخت‌های ورزشی از طریق جذب منابع و کمک همه مسئولین بمنظور پیشرفت ورزش در استان هرمزگان، امیدواریم در آتیه‌ای نزدیک شاهد شکوفایی قابل توجهی در ورزش استان باشیم.

به گزارش تیلا نیوز، علیرضا باقری مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان امروز با حضور در دیوان محاسبات هرمزگان، با ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسابات استان هرمزگان دیدار کرد.

در این دیدار مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان ضمن صحبت در خصوص شرایط ورزش در سطح استان، مشروحی کامل از فعالیت‌های گسترده این شرکت و همچنین ساختار، اهداف و برنامه‌های مورد نظر ارائه و ضمن تقدیر از تلاش‌های مهدی دوستی استاندار محترم هرمزگان و مجموعه مدیران تلاشگر استانی، خواستار نگاهی مثبت و تعاملی در بین مدیران تمام دستگاه‌ها به منظور پیشرفت ورزش استان شدند.

ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان، ورزش را مقوله ای مهم و تأثیر گذار در انگیزه و روحیه عموم جامعه دانسته و تأکید کرد: با توجه به نگاه خوب استاندار محترم هرمزگان در خصوص توسعه زیرساخت‌های ورزشی از طریق جذب منابع و کمک همه مسئولین بمنظور پیشرفت ورزش در هرمزگان، امیدواریم در آتیه‌ای نزدیک شاهد شکوفایی قابل توجهی در ورزش استان باشیم.

مدیرکل دیوان محاسبات با اشاره به اهمیت ورزش عنوان داشت: امیدوارم همه مدیران استانی با همراهی، توجه و عنایت ویژه به بخش ورزش، بتوانند نقشی مؤثر در پیشرفت ورزش استان هرمزگان ایفا کرده و خاطره‌ای خوب و ماندگار از خود در ذهن مردم هرمزگان باقی بگذارند.