بلیت رفت و برگشت به جام‌جهانی، ۱۳ میلیون تومان

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با اعلام جزئیات پرواز‌های این شرکت در ایام جام جهانی گفت: براساس وضعیت موجود قیمت رفت و برگشت هر صندلی ۱۳ میلیون تومان اعلام شده است. 

به گزارش تیلا نیوز به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آقای شمس الدین فرزادی پور، با اعلام جزئیات پرواز‌های این شرکت در ایام جام جهانی افزود: ۴۲ پرواز از تهران به دوحه با ظرفیت ۲۵۰ و ۱۹۰ نفر، چهار پرواز از شیراز به دوحه، دو پرواز از لار و ۲۰ پرواز از مبدا لامرد به مقصد دوحه در نظر گرفته شده است و در صورت استقبال هموطنان و متقاضیان امکان افزایش این تعداد وجود دارد که براساس شرایط مقصد و فرآیند تهیه بلیط انجام می‌شود.

وی گفت: عموما با آغاز بازی‌ها پرواز‌ها نیز آغاز می‌شود و  این نوع پرواز‌ها و سفر‌ها باید به صورت تور تهیه شود و افراد براي تماشای بازی‌ها، باید حتما کارت ویژه مسابقات را به همراه داشته باشند و همه خدماتی که ارائه می‌شود در قالب این کارت خواهد بود.

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در باره رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بیماری ویروس کرونا گفت:فعلا محدودیتی اعلام نشده است و این امر بستگی به زمان شروع مسابقات دارد.