رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد؛

بندرعباس، بندرخمیر و قشم در صدر ثبت قربانیان کرونا در هرمزگان

بیشترین موارد بروز بیماری کرونا به نسبت جمعیت به ترتیب در کیش، پارسیان، بندرعباس، حاجی آباد و بندرلنگه و بیشترین درصد مرگ و میر به نسبت جمعیت نیز در بندرعباس، بندرخمیر، قشم، بندرلنگه و رودان ثبت شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شمار افراد مبتلا به کرونا در هرمزگان نسبت به هفته قبل از آن ۵ درصد افزایش و بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) هم ۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش تیلا نیوز، دکتر حسین فرشیدی در گفت و گو با ایسنا، افزود: در ۲۴ساعت گذشته با جان باختن ۱۲نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۹۰۰نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه با بستری شدن ۲۶۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار کل بستری‌ها به هزار و ۳۱۴ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۱۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۴۰ نفر از آنها وخیم است.

وی ادامه داد: هفته گذشته شمار افراد مبتلا به کرونا در استان نسبت به هفته قبل از آن ۵ درصد افزایش و بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) هم ۳ درصد افزایش یافت.

فرشیدی در پایان خاطرنشان کرد: بیشترین موارد بروز بیماری کرونا به نسبت جمعیت به ترتیب در کیش، پارسیان، بندرعباس، حاجی آباد و بندرلنگه و بیشترین درصد مرگ و میر به نسبت جمعیت نیز در بندرعباس، بندرخمیر، قشم، بندرلنگه و رودان ثبت شده است.