مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان خبر داد ؛

بندرعباس میزبان ۲ تورنمنت والیبال ساحلی قهرمانی آسیا و والیبال ساحلی تور آزاد

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با اشاره به میزبانی شهر بندرعباس در رقابتهای والیبال ساحلی آسیایی اظهار داشت : تور آزاد والیبال ساحلی آسیا از ۱۶ تا ۲۰ آبان با حضور ۲۳ تیم در شهر بندرعباس برگزار می‌شود و ایران با چهار تیم ، استرالیا و چین با سه تیم ، هنگ کنگ ، ژاپن ، قزاقستان ، عمان ، قطر و تایلند هر کدام با دو تیم و کشور هند با یک تیم در این تور حضور دارند.

به گزارش تیلا نیوز، مظفر خادمی نسب گفت: ۲ نماینده والیبال ساحلی از هرمزگان به نام های «حبیب ناصری» و «ضرغام منصوری» با پیراهن تیم ملی دراین مسابقه ها حضور دادند.

متولی ورزش و جوانان هرمزگان بیان داشت : مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه در شهر بندرعباس برگزار می‌شود و تلاش خواهیم کرد میزبان شایسته‌ای برای تیم‌های حاضر در مسابقات باشیم .

خادمی نسب افزود : سه داور از کشورهای عمان ، ژاپن و سریلانکا قضاوت این مسابقات را در کنار ۶ داور ایرانی برعهده خواهند داشت.

لازم بذکر است ، تور مستر مردان قاره‌کهن از ۱۶ تا ۲۰ آبان و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان ۲۰۲۲ آسیا از ۲۳ تا ۲۷ آبان به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می شود.