تسهیلات دو هزار میلیاردی بانک رفاه برای ساخت و توسعه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از دریافت تسهیلات دو هزار میلیاردی جهت ساخت و توسعه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی مگاهاسپیتال خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، غلامعلی جاودان با توجه به اهمیت افزایش تخت بستری در استان گفت : در راستای تکمیل ساخت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی از سوی بانک رفاه اعتبارات خوبی به مبلغ دو هزار میلیارد ریال در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار داده شده که تا کنون ۵۲۰ میلیارد ریال از این تسهیلات توسط دانشگاه دریافت شده است .

وی با اشاره به اینکه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس گامی برای بهبود شاخص بهداشت و درمان در بندرعباس است گفت : ساخت این بیمارستان یکی از بزرگ‌ترین گام‌ها در راستای رفع دغدغه مردم استان هرمزگان در حوزه سلامت و درمان است که با وارد مدار شدن این بیمارستان، بخش قابل توجهی از کمبود تخت بیمارستانی در استان برطرف می شود و شاخص های بهداشت و درمان در هرمزگان ارتقای بیشتری خواهد یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از این اقدام توسط بانک رفاه افزود : با توجه به اینکه حوزه سلامت یک حوزه فراگیر می باشد انتظار می‌رود صنایع استان نیز در ارتقاء سلامت استان بیش از پیش ، پیشقدم باشند.