مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان اعلام کرد؛

تشریح علت نقص دستگاه «ام آر آی» بیمارستان خلیج فارس بندرعباس

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: دستگاه ام آر آی بیمارستان خلیج فارس برای مدت کوتاهی دچار نقص شده بود که پس از حل مشکل اکنون در مدار خدمت رسانی قرار گرفت.

به گزارش تیلا نیوز، عباس مؤمنی بیان داشت: کمبود دستگاه ام آر آی در شهرستان بندرعباس سبب شده تا فشار زیادی بر روی دستگاه ام آر آی بیمارستان خلیج فارس وارد شود.

وی با بیان اینکه دستگاه ام آر آی بیمارستان خلیج فارس تنها برای مدت زمان کوتاهی ناشی از ایراد در یک قطعه فنی دچار ایراد شده بود و اکنون این ایراد رفع شده است، اظهار کرد: اکنون این دستگاه در مدار خدمت رسانی به مردم عزیز قرار دارد و به صورت ۱۸ ساعت در شبانه روز نوبت دهی می‌کند.

مؤمنی همچنین عنوان کرد: دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خلیج فارس نیز ۱۸ ساعت در شبانه روز خدمات عمومی و در ۲۴ ساعت شبانه روز خدمات اورژانسی ارائه می‌دهد و تمام تلاش ما در مجموعه مدیریت درمان تأمین اجتماعی، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مردم عزیزمان است.

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان بیان کرد: هزینه نگهداری دستگاه‌های ام آر آی و سی تی اسکن بشدت بالاست و لذا مجبوریم در طول شبانه روز ساعتی را به دستگاه استراحت دهیم تا از هم دستگاه‌ها دچار استهلاک شدید نشوند و هم دوام برخی از قطعات که در معرض دمای بالا هستند، افزایش پیدا کند.