تعطیلات نوروز امسال ۴۵۵ پرواز در فرودگاه قشم انجام شد

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم گفت: ۴۵۵ پرواز ورودی و خروجی داخلی و خارجی از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۱۳ فروردین امسال در این فرودگاه انجام شد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایرنا، ناصر رجبی روز سه شنبه افزود: از این تعداد پروازهای انجام شده، ۳۹۲ پرواز داخلی و ۶۳ پرواز خارجی بوده است.

وی ادامه داد: در مدت یادشده در مجموع ۲۷ هزار و ۱۵۵ مسافر شامل ۲۵ هزار و ۳۲۱ مسافر داخلی و یکهزار و ۱۸۳۴ مسافر خارجی اعزام و پذیرش شدند.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم توضیح داد: در ایام تعطیلات نوروزی (۱۷ روز) در مجموع ۲۵ هزار و ۶۸۸ مسافر شامل ۲۳ هزار و ۴۶۰ مسافر پروازهای داخلی و ۲ هزار و ۳۲۸ مسافر پروازهای خارجی به وسیله هواپیما از این فرودگاه خارج شده اند.

رجبی اضافه کرد: در این مدت در مجموع ۵۲ هزار و ۸۵۰ مسافر و گردشگر نوروزی شامل ۴۸ هزار و ۷۸۸ مسافر پروازهای داخلی و چهار هزار و ۶۲ مسافر پروازهای خارجی از خدمات پروازی این فرودگاه بهره‌مند شدند.

وی خاطر نشان کرد: پر ترافیک ترین روز این فرودگاه در تعطیلات نوروزی روز پنجم فروردین بوده است که ۲۶ پرواز ورودی و خروجی در این روز انجام و سه هزار و ۵۵۸ مسافر نیز جابجا شدند.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم یادآور شد: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در فرودگاه قشم، تاخیر غیر معمول و یا لغو پرواز در ایام تعطیلات نوروزی نداشتیم و اگر تاخیری هم بوده بخاطر تأخیر در ورود از مبدأ بوده است.