ثبت سفارش کتب درسی فنی و حرفه‌ای و کاردانش آغاز شد

وزرات آموزش و پرورش بخش توزیع تک جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی برای کتاب های درسی دوره متوسطه نظری و کتاب های عمومی فنی وحرفه ای و کار ودانش را از امروز فعال کرد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ وزارت آموزش و پرورش در راستای تسهیل دسترسی دانش‌آموزان و همکاران فرهنگی به کتاب‌های درسی، بخش توزیع تک جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از امروز دوشنبه ۱۸ مهرماه و دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب‌های عمومی فنی‌ وحرفه‌ای و کاردانش از یکشنبه ۲۴ مهرماه فعال می‌شود.

به‌منظور تهیه کتاب درسی به‌صورت تک جلدی، افراد می‌توانند از طریق مراجعه به بخش تک جلدی سامانه  irtextbook.ir  اقدام به سفارش کتاب درسی دوره‌های تحصیلی ابتدایی، دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب‌های عمومی فنی‌ و حرفه‌ای و کاردانش کنند. بسته‌های سفارشی از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و بر اساس مکان سفارش به متقاضی تحویل داده می‌شود.

شایان ذکر است فایل کامل و پی دی اف (PDF) تمام کتاب‌های درسی در تمام پایه‌ها و دوره‌های تحصیلی نیز به‌صورت رایگان از طریق پایگاه کتاب درسی به نشانی chap.sch.ir  قابل دریافت است.