معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد؛

ثبت نام ۹۶ درصد از دانش آموزان در مدارس هرمزگان

دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تاکنون ۹۶ درصد از دانش آموزان هرمزگانی در مدارس ثبت نام شده اند.

به گزارش تیلا نیوز، حوریه حاجی زاده صبح امروز (۱۱ شهریورماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نام نویسی دانش آموزان در مدارس استان هرمزگان ادامه دارد، افزود: تاکنون ۹۶ درصد از دانش آموزان هرمزگانی در مدارس ثبت نام شده اند.

وی اظهار کرد: بیش از ۳۸۶ هزار دانش آموز تاکنون در مقاطع مختلف نام نویسی کرده اند و پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید ۳۹۲ هزار دانش آموز در هرمزگان مشغول به تحصیل شوند.

حاجی زاده با بیان اینکه نام نویسی دانش آموزان تا پایان شهریور ادامه دارد، اضافه کرد: برای ثبت نام دانش آموزان در میان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، هشتم، نهم، یازدهم و دوزادهم نیازی به مراجعه حضوری نیست.

دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اینکه در پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم برای تحویل مدارک باید والدین و دانش آموزان به مدارس مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: امسال سامانه اینترنتی pada.medu.ir برای نام نویسی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

حاجی زاده با بیان اینکه در مدارس دولتی در هنگام ثبت نام فقط هزینه بیمه و کتاب درسی گرفته می‌شود، عنوان کرد: شال گذشته ۳۹۱ هزار و ۴۷۵ دانش آموز در هرمزگان آموزش دیدند.