جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور دانشگاه آزاد اعلام شد

مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی راهنمای پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون سراسری ۱۴۰۱ این دانشگاه‌ را اعلام کرد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه ذخیره‌های اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری ۱۴۰۱ که در مهلت مقرر نسبت به اعلام آمادگی برای ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند جهت دریافت نتیجه خود به سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند.

با توجه به اینکه ثبت نام پذیرفته‌شدگان به صورت مجازی صورت می‌گیرد، کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۰ مهر لغایت پایان روز جمعه ۲۲ مهر ماه سال جاری جهت اطلاع از زمان ک نحوه ثبت نام از طریق آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir اقدام نمایند.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در این بازه زمانی به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می‌شود.

دانشجویان رشته های علوم پزشکی با تکمیل فرم مربوطه، متعهد می‌شوند که پس از گذراندن دروس علوم پایه، به هر واحدی که دانشگاه آزاد با توجه به امکانات خود از نظر آموزشی و بیمارستانی برای ادامه تحصیل آنان تعیین می‌کند، منتقل شده و ادامه تحصیل دهند.

دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که شروع کلاس‌های درس هر واحد یا مرکز دانشگاهی با توجه به امکانات آموزشی در مهر ماه یا بهمن ماه و زمان تشکیل کلاس در صبح و عصر یا هر دو وقت خواهد بود.

مدارک مورد نیاز ثبت نام شامل اصل مدرک دیپلم کامل یا اصل گاهی قبولی پایان تحصیلات نظام قدیگ متوسطه، اصل گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه تصویر آنها است.

از دیگر مدارک مورد نیاز جهت ثبت تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی(پشت و رو)، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ (برای آقایان مشـمول ۱۲ قطعه )،مدرکی که وضـعیت خـدمت وظیفـه عمـومی آقایان را مشخص نماید، تکمیل کلیه فرم هـای ثبـت نـام و فـرم هـای مربوط به تعهدات و سایر فـرم هـای کـه در سـامانه آموزشیار قرار گرفته است.

دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص شهریه های دریافتی متقاضیان نیز اعلام کرد: هزینه خـدمات آموزشـی و حـق بیمـه دانشـجویی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ شامل شهریه پذیرفته شدگان از دو بخـش شـهریه پایه (ثابت) و متغیر است که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌شود.

عـلاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بایـد مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی و مبلغی را نیز به عنوان حق بیمه حوادث در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.