نگرانی گل محمدی برطرف شد؛

خبر امیدبخش از دو بازیکن پرسپولیس برای بازی با الدحیل

تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز استراحت تمرینات خود را از سر گرفت که طی آن دو بازیکن این تیم تست پزشکی دادند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از کشور عربستان یک روز استراحت کرد تا تمرینات این تیم از ظهر امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی برای بازی حساس هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا با الدحیل قطر از پیگیری شود.

سرخپوشان پایتخت در حالی امروز تمرین خود را از ساعت ۱۳ آغاز کردند که امید عالیشاه و میلاد سرلک مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند. عالیشاه بدون مشکل توانست همراه با سایر بازیکنان تمرین کرده و در کارهای گروهی شرکت کند اما سرلک امروز اختصاصی تمرین کرد. هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس فردا هم تمرین اختصاصی خواهد داشت و از روز شنبه همراه با تیم در تمرینات گروهی و تاکتیکی کار کند.

بنابراین پرسپولیس جز مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی هیچ مصدومی برای بازی با الدحیل قطر نخواهد داشت تا یحیی گل محمدی با خیال راحت برای ترکیب ایده آل تیمش در بازی با نماینده قطر تصمیم‌گیری کند.

دیدار دو تیم سه شنبه ۱۴ آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. پرسپولیس برای حفظ شانس صعود خود به عنوان یکی از تیم‌های برتر رتبه دوم نیاز به کسب پیروزی مقابل الدحیل قطر دارد. طبق قوانین فصل جاری لیگ قهرمانان ۲۰۲۳ آسیا تیم‌های نخست از هر ۱۰ گروه به همراه ۶ تیم برتر رده دوم (سه تیم از غرب و سه تیم از شرق آسیا) به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود می‌کنند.