خبر خوب/ خیر نیک اندیش مینابی با فروش لیمو برای بیمارستان این شهر سونوگرافی خرید

خیر نیک اندیش مینابی با فروش محصول لیموی باغ خود یک دستگاه سونوگرافی برای بیمارستان حضرت ابالفضل این شهرستان خریداری کرد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از فارس، یداله رییسی ماکیانی سرپرست بیمارستان حضرت ابالفضل میناب ظهر امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: یکی از عمده‌ترین تکیه‌گاههای مراکز درمانی، حمایت مردم خیر و نوعدوست به تجهیز و بروزآوری امکانات بیمارستانی است و تاکنون شاهد حمایت متعدد خیران استان هرمزگان از بخش بهداشت و درمان بوده‌ایم.

وی با بیان این که به تازگی نیاز به دستگاه سونوگرافی در بیمارستان بشدت احساس می‌شد و یکی از خیران به نام آقای غلامرضا حیدری از محل فروش محصول لیموی باغ خود در میناب، مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صرف خرید یک دستگاه سونوگرافی برای بیمارستان کرد، عنوان داشت: خیر نیکوکار دیگری به نام آقای وحید ذاکری نیز ۵ دستگاه کولر برای نصب در مسجد بیمارستان با ارزش بیش از ۴۰ میلیون تومان اختصاص داده است.

به گفته دکتر رییسی ماکیانی، در دو ماه اخیر بیش از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کمک به بیمارستان میناب از ناحیه خیران انجام شده است و اخیرا آقای خالد رستمی از دیگر خیران نیک اندیش نیز مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال به بیمارستان میناب برای تجهیز بخش زنان اهدا کرده است.

شهرستان میناب در ۸۰ کیلومتری شرق بندرعباس، دومین شهر بزرگ هرمزگان است که از کمبودهای بهداشتی و درمانی رنج می‌برد و با هدف کاستن از این کمبودها، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی جدیدی در این شهرستان در دست ساخت است که دولت برای تکمیل آن ۲۵۰ میلیارد تومان در امسال تخصیص داده است.