خواننده سرود رسمی تیم ملی کشورمان در جام جهانی کیست؟

در حالی که در خبرها محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی، به عنوان خواننده سرود رسمی تیم ملی کشورمان در جام جهانی قطر معرفی شده است اما گویا این انتخاب هنوز نهایی نشده است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، زمزمه‌هایی از معرفی هنرمند محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی، به عنوان خواننده سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به گوش می‌رسد.

درحالی که برخی خبر‌ها حاکی از آن است که محمدمعتمدی خواننده سرود تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، اما طبق پیگیری‌ها در رابطه با این موضوع مشخص شد که گزینه‌ها هنوز نهایی نشده است.

پیش‌تر همچنین خبر همخوانی بهنام بانی و رضا بهرام برای سرود تیم ملی فوتبال تکذیب شد.

معتمدی از خوانندگان شناخته شده موسیقی ایرانی است که سابقه همکاری با بزرگانی مانند محمدرضا لطفی و حسین علیزاده را در کارنامه دارد. معتمدی در سال‌های گذشته آثارِ ماندگار را در موسیقی ایرانی منتشر کرده است.

در روز‌های گذشته سه ترانه «بر طبل شادانه بکوب»، «تیم قهرمان ایران» و «مژده باران» به عنوان آثاری معرفی شده شدند که از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای پخش در زمان گرم کردن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر به فیفا ارسال شده‌اند.

باید منتظر ماند تا در نهایت گزینه نهایی این فعالیت فرهنگی که می‌تواند تاثیرگذاری بین‌المللی مهمی در بین تماشاگران و مخاطبان فوتبال دنیا داشته باشد مشخص شود.

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ از ۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱ در کشور قطر برگزار می‌شود.