خواهر و برادر هرمزگانی راهی بهارستان شدند

خواهر و برادر هرمزگانی از دو حوزه انتخابیه جداگانه، یکی از پایتخت و دیگری از خطه جنوبی ایران، به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

پایگاه خبری تیلا نیوز: در رویدادی جالب و کم‌نظیر در انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک خواهر و برادر از دو حوزه انتخابیه تهران و مرکز هرمزگان، با موفقیت، مسافر بهارستان شدند.

مرحله‌ی دوم انتخابات مجلس که روز گذشته در برخی از شهرها از جمله تهران برگزار شد، ابوالقاسم جراره که در برخی از لیست‌های مطرح انتخاباتی قرار داشت با کسب ۲۱۸ هزار و ۷۷۱ رأی توانست به عنوان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، مجوز حضور در مجلس دوازدهم را کسب کند.

پیش از این و در دور اول انتخابات (۱۱ اسفندماه سال گذشته) نیز فاطمه جراره(خواهر وی) از حوزه انتخابیه مرکز هرمزگان با کسب ۷۰ هزار و ۲۱۴ رأی، نخستین بانوی هرمزگانی بود که موفق به راه‌یابی به مجلس شد.

«ابوالقاسم جراره» متولد ۱۳۶۰ در بندرعباس، پیش‌تر و در دوره‌ی نهم مجلس (۷ خرداد ۱۳۹۱ تا ۶ خرداد ۱۳۹۵) به عنوان نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و بوموسی در بهارستان حضور داشت.

«فاطمه جراره» نیز متولد ۱۳۶۳ در بندرعباس، پیش از کسب نمایندگی حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس دوازدهم، ۱۰ سال سابقه عضویت در شورای شهر بندرعباس و ۳ سال نیز به عنوان رییس شورای شهر فعالیت داشت.