خودرو ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان گران شد

بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی در انواع محصولات داخلی بود، فعالان بازار کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان را به همراه بلاتکلیفی در واردات خودرو عامل به همریختگی بازار می‌دانند. در حال حاضر با وجود رکود در معاملات تقاضا بیش از عرضه است و همین امر روند افزایشی را در قیمت خودرو‌های مدل ۱۴۰۱ به وجود آورده است.

تسنیم: فعالان بازار کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان را به همراه بلاتکلیفی در واردات خودرو عامل به هم ریختگی بازار می دانند.

بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی در انواع محصولات داخلی بود، فعالان بازار کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان را به همراه بلاتکلیفی در واردات خودرو عامل به همریختگی بازار می دانند. در حال حاضر با وجود رکود در معاملات تقاضا بیش از عرضه است و همین امر روند افزایشی را در قیمت خودروهای مدل ۱۴۰۱ به وجود آورده است.

در حال حاضر پراید ۱۱۱ در بازار ۱۹۰ تا ۱۹۱ میلیون تومان فروخته می شود.کوئیک دنده ای نیز با قیمت ۲۲۶ میلیون تومان به فروش می رسد.

برهمین اساس سمند ال ایکس از ۲۶۳ میلیون تومان با قیمت ۲۷۸ میلیون تومان، پژو پارس از ۲۹۷ میلیون تومان با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو از ۲۷۷ میلیون با قیمت ۲۸۲ میلیون تومان و تیبا دو به قیمت ۱۸۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

علاوه براین پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان، تیبا پلاس ۱۹۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵۴۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

در بازار امروز پژو ۴۰۵ جی ال ایکس با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان، سمند EF7 با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان و رانا پلاس با قیمت ۲۸۹ میلیون تومان فروخته می شود.