درخشش دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه دو بندر عباس در یازدهمین دوره‌ی جشنواره نوجوان سالم؛

کسب مقام اول استان با ۶۸ رتبه ی برتر / راه یابی ۲۴ اثر به مرحله‌ی کشوری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس از درخشش دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه دو بندر عباس در یازدهمین دوره‌ی جشنواره نوجوان سالم و راه یابی ۲۴ اثر به مرحله کشوری خبر داد.

سید هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تیلا نیوز اظهار کرد: آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس برای سومین سال پیاپی موفق شد با کسب ۶۸ رتبه ی برتر استانی، مقام نخست یازدهمین دوره‌ی جشنواره نوجوان سالم در سطح استان را به خود اختصاص دهد.

وی با تبریک این موفقیت به دانش آموزان، اولیا و جامعه فرهنگیان استان، عنوان کرد: با کسب ۶۸ رتبه ی برتر استانی و «راه یابی ۲۴ اثر به مرحله ی کشوری جشنواره نوجوان سالم» برنامه ریزی هدفمند همکاران اداری و مدارس در اجرا و برگزاری این جشنواره به عنوان یکی از رئوس فعالیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در برنامه ی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تحقق یافته است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس افزود: دانش آموزان و فرهنگیان مدارس ناحیه دو بندرعباس در مجموع موفق شدند، ۶۸ رتبه برتر استانی در رشته های نقاشی، پوستر، مقاله، انشا، اقدام پژوهی، عکاسی، فیلم کوتاه، پویانمایی، روزنامه دیواری، روایت نویسی، نرم افزار و چند رسانه ای و محصولات فرهنگی در دوره های تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در یازدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم را کسب نمایند.

گفتنی است یکی از اهداف مهم برگزاری جشنواره نوجوان سالم، تحقیق، تفکر و تأمل دانش آموزان در خصوص آسیب های اجتماعی، ترویج شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پر خطر بالاخص سوء مصرف مواد مخدر و دخانیات است.