دلجویی وزیر کشور از سیل‌زدگان هرمزگان/ دستورات لازم برای جبران خسارات صادر شد

وزیر کشور وارد شهرستان میناب به عنوان مرکز مناطق سیل زده استان هرمزگان شده و از نزدیک وضعیت سیل‌زدگان را مورد بررسی قرار می‌دهد، وحیدی در این سفر از مردم سیل‌زده میناب دلجویی کرد و قول مساعد برای جبران خسارات به مردم داد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از تسنیم، وزیر کشور از محلات و مناطق مختلف آسیب‌دیده از سیل در شهر میناب و بخش توکهور و هشتبندی بازدید کرد.

وحیدی ضمن دلجویی از آسیب‌دیدگان، دستورات لازم را به منظور جبران بخشی از خسارت‌های سیل زدگان به ویژه در زمینه تامین نیازهای اولیه آنان صادر کرد.

وی پس از آن به بخش توکهور و هشتبندی رفت و از کمپ اسکان موقت سیل‌زدگان این بخش بازدید کرد.

وحیدی همچنین در بازدید ۲ ساعته خود از بخش توکهور و هشتبندی، با اقشار مختلف مردم به ویژه آسیب‌دیدگان از سیل دیدار و ضمن بررسی نیازهای آنان، دستورات لازم را صادر کرد.

وزیر کشور بیش از پنج ساعت است که از مناطق مختلف آسیب‌دیده از سیل در شهرستان میناب در حال بازدید است و این بازدیدها همچنان ادامه دارد.

سیلاب‌های اخیر خسارت‌هایی را به بخش‌های کشاورزی و زیرساخت‌های مخابراتی، آب، برق و راه در بخش توکهور و هشتبندی وارد کرده است.

به گزارش تسنیم پس‌ از وزیر کشور، وزیر نیرو نیز به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور از برخی مناطق سیل‌زده هرمزگان بازدید کرد.