دلیل عدم روشنایی مناسب در تونل «تنگ زاغ» هرمزگان چیست؟

مدیرکل راهداری هرمزگان گفت: در حال حاضر شبکه برق‌رسانی به میزان قابل‌توجهی توسعه پیدا کرده و تاکنون پیمانکاران پروژه راهداری و راه‌سازی، اقدامات لازم را در جهت نصب ترانس و… انجام داده‌اند و تا ورودی تونل برق‌رسانی انجام شده است.

به گزارش تیلا نیوز و به نقل از فارس، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان، امروز در گفت و گوی رسانه ای اظهار کرد: از آنجایی‌که تونل جدید «تنگ زاغ» با خاموشی سیستم روشنایی مواجه است لذا پیگیری‌های لازم انجام شده و امیدواریم به‌زودی مشکل مرتفع شود.

وی افزود: در حال حاضر شبکه برق‌رسانی به میزان قابل‌توجهی توسعه پیدا کرده و تاکنون پیمانکاران پروژه راهداری و راه‌سازی، اقدامات لازم را در جهت نصب ترانس و… انجام داده‌اند و تا ورودی تونل برق‌رسانی انجام شده است.

مدیرکل راهداری هرمزگان در پایان عنوان کرد: تا یک ماه آینده مشکل برق‌رسانی تونل پایین تنگ زاغ حل می‌شود و همچنین مشکل فرونشست زمین در داخل تونل را پیگیری می‌کنیم.

گفتنی است، پایگاه خبری «تیلا نیوز» در دوم آذرماه سال گذشته، در گزارشی تحت عنوان «وضعیت نامناسب سیستم روشنایی تونل «تنگ زاغ» هرمزگان» به این موضوع انتقاد کرده بود.