رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:

مشارکت هرمزگانی ها در انتخابات تا ساعت ۲۰ امشب از ۴۰ درصد گذشت

درصد مشارکت مردم هرمزگان در انتخابات تاکنون (ساعت ۲۰) بیش از ۴۰ درصد بوده است که بسیار آمار خوبی است.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان از استقبال و مشارکت بسیار خوب مردم استان در انتخابات امروز خبر داد و گفت: میزان مشارکت مردم هرمزگان از مرز ۴۰ درصد گذشت و شعب سیار برای کمک به شعب ثابت اخذ رای اعزام شده تا روند رأی‌گیری تسریع شود.

به گزارش تیلا نیوز، علی رئوفی امشب (۲۸ خردادماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و ما تمام تلاشمان را برای حراست از این مهم به کار گرفته‌ایم.

وی افزود: مشارکت مردم در استان هرمزگان تاکنون بسیار بالا بوده است و این موضوع نشان از اهمیت مردم به به سرنوشت کشورشان است.
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان تاکید کرد: انتخابات و اخذ رای از مردم روال طبیعی خود را طی می‌کند و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

رئوفی تصریح کرد: درصد مشارکت مردم هرمزگان در انتخابات تاکنون(ساعت ۲۰) بیش از ۴۰ درصد بوده است که بسیار آمار خوبی است.
وی خاطرنشان کرد: استقبال مردم در این ساعات افزایش پیدا کرده است و شاهد ازدحام در برخی شعب به ویژه در شهر بندرعباس هستیم به همین منظور شعب سیار اخذ رای را نیز به کمک شعب ثابت فرستاده‌ایم تا کار اخذ رای سریع‌تر انجام شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: پیش بینی می‌شود با توجه به مشارکت مردم در انتخابات تا این لحظه و استقبالی که صورت گرفته است مشارکت مردم این استان از مرز ۶۰ درصد هم عبور کند.