رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد: توسعه ورزش همگانی به توسعه سلامت عمومی کمک می کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهار کرد: هدف و بنای نامگذاری هفته تربیت بدنی علاوه بر اهمیت موضوع، ترویج ورزش در جامعه است و یقیناً توسعه ورزش به توسعه سلامت عمومی کمک می کند و ره آورد آن جامعه ای پویا و با نشاط خواهد بود.

به گزارش تیلا نیوز، دکتر محمد حیدری نارمندی با اشاره به اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی در آموزشگاه سما افزود: معتقدم توجه به ورزش در مدارس می تواند به کشف استعدادها، پرورش قهرمانان، توسعه ورزش همگانی کمک نماید و در حقیقت نقطه آغاز شناسایی استعدادهای ورزشی همین مدارس هستند که باید توجه بیشتری به آنها صورت گیرد.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان افزود: در آموزشگاه های سما به موضوع ورزش و تربیت بدنی اهمیت ویژه ای قائل هستیم و تأمین تجهیزات و امکانات ورزشی در این آموزشگاه ها در اولویت برنامه ها قرار دارد.

وی در خصوص مسابقات و برنامه های ورزشی هفته تربیت بدنی در آموزشگاه سما حاجی آباد گفت: به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا ۲ آبان ماه) برنامه ها و مسابقات مختلفی در حال برگزاری است که دوچرخه سواری، اسکیت، روپایی، پرواز بادبادک ها و مسابقات دارت ویژه دانش آموزان از جمله مهم ترین برنامه ها خواهد بود.

دکتر حیدری نارمندی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته تربیت بدنی در واحد دانشگاهی حاجی آباد، تصریح کرد: مسابقات تیراندازی، شطرنج، تنیس روی میز ویژه کارکنان و اساتید، همایش پیاده روی ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید در حال برگزاری است که در پایان نفرات برتر هر رشته در بخش دانش آموزی و دانشجویی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.