رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هرمزگان: به دنبال سهم خواهی نیستیم/دولت فرصت آزمون و خطا ندارد

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هرمزگان با ذکر این نکته که به دنبال سهم خواهی نیستیم، گفت: دولت فرصت آزمون و خطا ندارد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از مهر، حسین هاشمی تختی در نشست با استاندار هرمزگان، با اشاره به دلایل برگزاری این نشست، اظهار کرد: ما آمده ایم اعلام کنیم آماده همکاری هستیم؛ شفاف و با صراحت اعلام می کنیم که به هیچ وجه دنبال سهم خواهی نیستیم.

وی افزود: ما اعتقادمان این است که دولت آیت الله رئیسی فسادستیز و جهادی است که می تواند گام دوم انقلاب را بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اجرا کند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان هرمزگان، با بیان اینکه دولت فرصت آزمون و خطا ندارد، گفت: از استاندار محترم تقاضا داریم از نیروهای جهادی، پاکدست، فسادستیز، انقلابی و توانمند استفاده شود.

وی اضافه کرد: ما به اندازه کافی در استان نیروهای توانمندی داریم و امیدواریم کاهش آمار “فقر و فلاکت” و “بیکاری” به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد.

هاشمی تختی خطاب به استاندار هرمزگان عنوان کرد: شما یک فرد توانمند و جهادی هستید و رقیب ما فقر، بیکاری و عدم توسعه است که باید عمده تلاش شما مصروف این دو حوزه مهم شود.