رئیس شورای شهر بندرعباس: جای نیروهای بومی توانمند در مناصب مدیریتی خالی است

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بارها پیگیری کرده و خواستار استفاده از نیروهای توانمند بومی در مناصب مدیریتی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تیلا نیوز، فاطمه جراره در چهل و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس، ضمن تبریک روز پزشک به پزشکان و کادر درمان، اظهار کرد: از پزشکان زحمتکش که در شرایط بحرانی و در این چند سال اخیر در یاری رساندن به بیماران کرونایی تا پای جان تلاش کردند و فشار زیادی را تحمل کردند، قدردانی می‌کنیم.

وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: همانطور که شهیدرجایی فرمودند مردم ما واقعاً از کمبودها و کسری‌هایی که وجود دارد گله‌ای ندارند آنچه که ما را آزار می‌دهد تبعیض‌های ناروا و سواستفاده هایی است که از بیت المال اتفاق می‌افتد، امید است که تک تک ما بتوانیم کمک کنیم تا موضوعاتی که مردم را نگران می‌کند، کاهش یابد.

جراره با تبریک روز کارمند به تمام کارمندان به ویژه کارمندان شهرداری، تصریح کرد: به یقین توفیق هر دولتی در اداره هرچه بهتر آن کشور وابسته به همراهی، همدلی و مشارکت آحاد مردم است.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: موفقیت و توسعه و پیشرفت هر سازمان به بهره وری، تخصص، تلاش همگانی و اخلاق نیروی انسانی آن سازمان وابسته است، و تلاش در زمینه پیشبرد اهداف و ارتقا آن مجموعه بدون کوشش این کارمندان به نتیجه نمی‌رسد و ان شاالله از این فرصت استفاده شود و از کارمندان نمونه شهرداری و تمام ادارات تجلیل شود.

وی با ابراز خرسندی از انتخاب عباس سرخاب به سمت مربی تیم فوتبال جوانان، و تبریک این موفقیت به تمام مردم هرمزگان، عنوان کرد: بارها پیگیری کرده و خواستار استفاده از نیروهای توانمند بومی در شهرداری و در همین استان بودیم، متأسفانه این اتفاق نمی‌افتاد ظاهراً همیشه مرغ همسایه غاز است.

جراره ابراز امیدواری کرد: از این دست، نیروها در استان هرمزگان زیاد است و باید از آنان استفاده شود که باید این شرایط را برای عزیزان فراهم کنیم، متأسفانه نیروهای توانمند زیادی هستند که ما قدر آنها را نمی‌دانیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: نیروهای بومی توانمندی‌های بالایی دارند که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند و آنجا فعالیت کنند. متأسفانه ما دراستان خیلی به این جوانان اعتماد نکرده ایم. اگر اعتماد به جوانان سرلوحه کار مسئولان قرارگیرد، شاهد موفقیت‌های بسیاری در کشور خواهیم بود.