راه اندازی کارخانه ی آسفالت، خیز بلند مدیریت شهری بندر سیریک

شهردار بندر سیریک، گفت : با تهیه ی الواتور، بُرج و سایر متعلقات کارخانه ی آسفالت شهرداری بندر سیریک به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال به زودی این کارخانه به بهره برداری می رسد.

به گزارش تیلا نیوز، مجید زرهی زاده با بیان اینکه کارخانه ی تولید آسفالت شهرداری بندر سیریک نیمه کاره رها شده بود، افزود: بسیاری از قطعات کارخانه ی آسفالت بندر سیریک به دلیل رها شدن و عدم وجود نگهبان در سال های گذشته به سرقت رفته بود.

به گفته ی زرهی زاده؛ از زمان انتصابم به عنوان شهردار سیریک از اردیبهشت ماه امسال، یکی از برنامه های مورد پیگیری ام راه اندازی کارخانه ی آسفالت شهرداری و کاستن از هزینه های مرتبط به آسفالت خیابان های تازه احداث یا ترمیم آسفالت های معابر آسیب دیده بود.

وی ادامه داد: به شهروندان سیریکی نوید می دهم با تامین قطعات اصلی کارخانه ی آسفالت، نیاز به آسفالت معابر و ترمیم و روکش آسفالت خیابان های بندر سیریک به زودی در خود شهر تهیه و به انجام می رسد.

زرهی زاده با بیان اینکه راه اندازی کارخانه آسفالت شهرداری بندر سیریک نیاز شهرداری ها و دهیاری های شهرستان سیریک را در تامین آسفالت مورد استفاده برای خیابان کشی و گذرگاه های شهری در خود شهرستان تامین خواهد شد، توضیح داد : با دریافت قیر و راه اندازی کارخانه ی آسفالت، این کارخانه مرجع درآمد پایدار برای شهرداری و مردم بندر سیریک خواهد بود.

شهردار سیریک ، یادآور شد: کارخانه آسفالت ابتدا با تولید ۸۰ تُن آسفالت در زمان تصدی عبدالحمید سعدینی در مقام شهردار سیریک کارش را آغاز کرده بود اما متاسفانه طی فرایندی ادامه مراحل احداث آن متوقف شد و احیای این کارخانه پس از گذشت ماه ها در دستور کار قرار گرفته است و می توان ظرفیت تولید آسفالت این کارخانه را به ۱۲۰ تُن افزایش داد.

مجید زرهی زاده ، مطرح کرد : آسفالت محلات و احداث خیابان های جدید، ترمیم، روکش و لکه گیری خیابان های شهرها و روستاهای شهرستان سیریک یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان است که با راه اندازی کارخانه آسفالت شهرداری بندر سیریک با سرعت بیشتری محقق خواهد شد.

شهردار سیریک در پایان عنوان کرد : امید می رود با راه اندازی زودهنگام کارخانه تولید آسفالت شهرداری بندر سیریک بتوانیم با استفاده از تکنولوژی روز به تولید آسفالت با کیفیت تری همراه با طول عمر بیشتر اقدام کرده و در کمترین زمان پاسخگوی مطالبات شهروندان باشیم.