رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس خبر داد؛

راه اندازی کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری بندرعباس

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس گفت: با هدف تامین گوشت قرمز شهروندان شهر بندرعباس کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری بندرعباس راه اندازی می شود

به گزارش تیلا نیوز، احمد ملائی نسب رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه ارائه خدمات بهینه به شهروندان از دغدغه های شهرداری بندرعباس است، اظهار کرد: حسب موافقت کارگروه ساماندهی کشتارگاههای استان با راه اندازی کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری این کشتارگاه به زودی تجهیز وراه اندازی می شود.

وی گفت: در صورت راه اندازی این کشتارگاه، هزینه حمل و نقل نیز کاهش می یابد و همچنین به دلیل نزدیکی به مرکز عرضه دام و بازار عرضه در کاهش هزینه ها تأثیر گذاشته که این خود در کاهش قیمت گوشت اثرگذار است.

ملائی نسب افزود: این کشتارگاه از طریق سرمایه گذار و براساس استاندارد های مدنظر بهداشت، دامپزشکی و محیط زیست راه اندازی می شود.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: به منظور رعایت اصول بهداشتی و حفظ محیط زیست این کشتارگاه به سیستم پیش سرد، تصفیه فاضلاب ، لاشه سوز و…مجهز می گردد.

ملائی نسب در پایان تصریح کرد: امیدواریم با راه اندازی این کشتارگاه و با همکاری دامپزشکی و سایر دستگاههای متولی بتوانیم به شهروندان خدماتی شایسته و در خور شان ارائه کنیم.