رشد ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی قیمت خودرو‌های مدل ۱۴۰۱ در بازار / پژوپارس ۲۹۷ میلیون، پژو۲۰۶ تیپ دو ۲۷۶ میلیون تومان

مشاهده قیمت گذاری انواع خودروها در بازار نشان می دهد قیمت خودروهای مدل ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرده اند.

تسنیم: مشاهده قیمتگذاری انواع خودروها در بازار نشان می دهد قیمت خودروهای مدل ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرده اند.

بازار خرید و فروش خودرو امروز رسماً فعالیت خود را در سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است البته از روز گذشته نمایشگاه ها باز بود اما خبری از اعلام قیمت انواع محصولات در بازار نبود. در حال حاضر مشاهده قیمت گذاری انواع خودروها در بازار نشان می دهد قیمت خودروهای مدل ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرده اند.

مشاهده قیمت ها در بازار حکایت از آن دارد که پژوپارس مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۲۹۷ میلیو تومان به فروش می رسد این در حالی است که مدل ۱۴۰۰ این خودرو قیمت ۲۷۵ میلیون تومانی دارد.

علاوه بر این پژو۲۰۶ تیپ ۲ نیز امروز ۲۷۶ میلیون تومان قیمت گذاری شده در حالی که مدل ۱۴۰۰ این محصول ۲۶۵ میلیون تومان قیمت دارد. خودروی پژو ۲۰۷ دنده ای هم مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۳۸۴ میلیون تومان فروخته می شود . اما مدل ۱۴۰۰ این خودرو ۳۷۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

در محصولات سایپا نیز کوییک آر مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۲۰۷ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۱۹۷ میلیون تومان به فروش می رسد. علاوه بر این تیبا ۲ نیز مدل ۱۴۰۱ با ۱۸۳ میلیون تومان و پراید ۱۱۱ با قیمت ۱۸۷ میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

در خودروهای وارداتی نیز بلاتکلیفی آزادسازی واردات خودرو عاملی شده تا رکود در معاملاتبه وجود آید و خبری از خرید و فروش نباشد. بررسی ها نشان می دهد تغییرات قیمتی خودروهای وارداتی نسبت به داخلی نا چیز است و خبری از رونق معاملات در این خودروها نیست.