باوقار اعلام کرد؛

رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی اولویت مدارس سمای بندرعباس

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: اولویت حضوری شدن مدارس سما، رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی است که در این باره نظارت کامل و مستمر صورت می‌پذیرد.

به گزارش تیلا نیوز، مرتضی باوقار در حاشیه بازدید از مدارس سمای بندرعباس اظهار کرد: پروتکل‌های بهداشتی با جدیت در مدارس رعایت شده و کلاس‌های درس و همه فضاها ازجمله سرویس‌های بهداشتی به‌صورت مستمر ضدعفونی می‌شود.

وی عنوان کرد: هدف اصلی بازدید، نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بررسی امکانات و تجهیزات آموزشی مدارس و عرض خسته نباشید به همکاران برای روشن نگه‌داشتن چراغ آموزش در دو سال گذشته بود. معلمان در دوران کرونا اجازه ندادند که آموزش‌ها تعطیل شود و به هر زحمتی که بود مسئولیت آموزش را بر عهده گرفتند.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس درباره اقبال دانش‌آموزان و خانواده‌ها از آموزش حضوری بیان کرد: در همه مدارس سمای بندرعباس دانش‌آموزان در کلاس‌های درس حاضر شده‌اند و دانش‌آموزان همه مقاطع ذوق و شوق ویژه‌ای برای حضور در مدارس نشان می‌دهند؛ البته دوری دو ساله از مدارس سبب شده که بسیاری از آنان با فضای مدرسه نامأنوس باشند که امیدواریم به سرعت انطباق لازم ایجاد شود.

باوقار ادامه داد: توصیه کرده‌ایم که برای رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی تهویه هوای کلاس‌ها به‌صورت جدی مدنظر قرار گیرد.
بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش با توجه به حضوری شدن آموزش‌ها، امتحانات دانش‌آموزان نیز به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.