معاون متوسطه آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس خبر داد؛

رقابت ۱۱ دانش آموز عضو پژوهش سرای دانش آموزی ولایت ناحیه دو بندرعباس در مرحله دوم دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس از حضور ۱۱ دانش آموز عضو پژوهش سرای دانش آموزی ولایت ناحیه دو بندرعباس در مرحله دوم دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو خبر داد.

علی البرز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تیلا نیوز اظهار داشت: آزمون مرحله دوم دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، همزمان با سراسر کشور در روز پنجشنبه هجدهم شهریور ۱۴۰۰ در استان هرمزگان برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس تصریح کرد: آزمون مرحله دوم در ۳ حوزه استانی ( حوزه غرب در بندرلنگه، شرق در میناب و حوزه مرکزی در ناحیه یک بندر عباس) بصورت حضوری در دو بخش تستی (۲۰ سوال ) و بخش تشریحی (۶ سوال) برگزار شد.

وی با اشاره به میزبانی این المپیاد گفت: در حوزه مرکزی که به میزبانی پژوهشسرای شهید قاسمی ناحیه یک برگزار شد، از میان پذیرفته شدگان مرحله اول، ۱۱ نفر از دانش آموزان پژوهشسرای ولایت ناحیه دو بندرعباس برگزیده که در مرحله دوم شرکت کردند.

البرز در ادامه افزود: آزمون مرحله سوم این المپیاد به صورت عملی در اواخر مهرماه برگزار خواهد شد و امیدواریم دانش آموزان ما بتوانند رتبه های برتر را از آن خود نمایند.