روحانی: حدود ۲۰۰ میلیون دوز واکسن نیاز داریم / قیمت واکسن داخلی هنوز مشخص نشده / هم واکسن برکت مجوز تزریق گرفته، هم پاستور

بسته جامع معیشتی در حد توان کشور پراخت کردیم. در مالیات امهال دادیم، وام دادیم، در پرداخت هزینه آب و برق فرصت دادیم. کمکی برای مسکن به مستاجران پرداخت کردیم.

رییس جمهور گفت: سال ۹۹ حرف های بدون محاسبه برای تعطیلی مشاغل می زدند. آموزش را به فضای مجازی بردیم، اما کنکور را برگزار کردیم و گفتیم نمی شود برنامه میلیون ها جوان را برای یکی دو سال بهم بزنیم.

به گزارش «تیلا نیوز» به نقل از انتخاب، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اظهار کرد: شهید بهشتی یکی از مظلوم ترین چهره های تاریخ انقلاب است.

روحانی در بخش دیگری از اظهاراتش، خاطرنشان کرد: سال ۹۹ حرف های بدون محاسبه برای تعطیلی مشاغل می زدند. آموزش را به فضای مجازی بردیم اما کنکور را برگزار کردیم و گفتیم نمی شود برنامه میلیون ها جوان را برای یکی دو سال بهم بزنیم و می شود هم پروتکل ها را رعایت کرد و کنکور و امتحان سراسری برگزار کرد که وزارت بهداشت هم راضی بود.

او در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه حدود ۲۰۰ میلیون دوز واکسن نیاز داریم گفت که قیمت واکسن داخلی هنوز مشخص نشده و مبنای محاسبه قیمت، ریالی است و ارزی نیست .

روحانی همچنین خبر داد که هم واکسن برکت مجوز تزریق گرفته است، هم واکسن پاستور.

وی در ادامه با بیان اینکه ما از فضای مجازی هم بعدها می توانیم استفاده کنیم، افزود: بسته جامع معیشتی در حد توان کشور پراخت کردیم. در مالیات امهال دادیم، وام دادیم، در پرداخت هزینه آب و برق فرصت دادیم. کمکی برای مسکن به مستاجران پرداخت کردیم.