رویداد ملی کودکستان فرصتی طلایی برای فعالان حوزه تولید محتوای کودک

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان از اولین رویداد ملی کودکستان با نظارت سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیلا نیوز، حوریه حاجی زاده با تاکید بر استقرار سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به عنوان تنها متولی مدیریت تعلیم و تربیت کودکان زیر هفت سال اظهار داشت: اولین دوره رویداد ملی کودکستان با هدف ساماندهی و ارتقای سطح کمی و کیفی محتوای مناسب برای کودکان زیر ۷ سال با نظارت سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک برگزار می شود.

حاجی زاده با اشاره به محورهای این رویداد، عنوان کرد : طرح درس ها و کاربرگ‌های آموزشی و پرورشی ویژه کودکان زیر ۷ سال ، کتاب کودک و کتاب کار کودکستان ، بازی ، اسباب بازی و محصولات کمک آموزشی ویژه کودکان زیر ۷ سال ، سامانه نرم افزارهای موبایل و رایانه ویژه کودکان زیر هفت سال و تولیدات صوتی ، تصویری ( دارای ماهیت دیجیتال ) ویژه کودکان زیر هفت سال را از مهمترین محورهای این رویداد برشمرد.

وی با تأکید بر اینکه همه فعالان حوزه تدوین و تولید محتواهای کودک می توانند در این دوره شرکت کنند ،افزود: شرکت کنندگان می توانند در بازه زمانی ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت اختصاصی رویداد نسبت به ارسال خود ارسال آثار خود اقدام کنند.

گفتنی است، شرکت کنندگان در این دوره مورد تشویق قرار خواهند گرفت و به برگزیدگان در هر یک از محورهای رویداد، جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود.