زمان اعزام تیم ملی فوتبال به قطر و آخرین بازی دوستانه شاگردان کی روش مشخص شد

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: مینی‌کمپ‌های مدنظر کی‌روش برای تیم ملی طبق برنامه برگزار می‌شوند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، مهدی محمد نبی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران و برگزاری مینی‌کمپ، اظهار کرد: با توجه به تقویمی که کی‌روش از قبل ارائه داده بود، در جلسه‌ای با قنبرزاده و دوستان دیگر در سازمان لیگ هماهنگ کردیم. خوشبختانه این مسیر را جلو می‌رویم تا مینی کمپ‌ها برگزار شود.

وی افزود: روز گذشته از نزدیک شاهد بودم کی‌روش دستورات و کارهای فنی مدنظرش را به خوبی پیگیری می‌کند. به هر جهت دنبال این هستیم اردوهای آماده‌سازی با حضور بازیکنان داخلی شرایط را برای اردوی نهایی که احتمال دارد ۸-۷ روز زودتر از اعزام تیم به قطر برگزار می‌شود، آماده کند.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره برنامه تیم ملی قبل از اعزام به قطر، توضیح داد: با توجه به در اختیار داشتن مینی کمپ‌ها از قبل هم برنامه‌ریزی‌ها به شکلی بود که تیم ملی چند روز زودتر به قطر اعزام شود. درخواست خود ما بود که زودتر این مینی کمپ‌ها را تا زمان اعزام به قطر داشته باشیم. قرار بود ۲۵ آبان اعزام شویم اما الان فکر می‌کنم بیست و سوم اعزام شویم.

نبی تصریح کرد: یک بازی دوستانه هم قبل از اعزام داریم که تیم‌های حاشیه خلیج فارس مدنظرمان بودند که هنوز به جمع‌بندی با آن‌ها نرسیده‌ایم. با یک تیم دیگر صحبت کرده‌ایم که امیدواریم این تیم در تهران حضور پیدا کند.

وی در پایان درباره این که تیم جدید از اروپاست یا آسیا؟ توضیح داد: هر زمان قطعی شد، اعلام می‌کنیم اما هنوز قطعی نشده است.