زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های اول، هفتم و دهم اعلام شد

اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم را اعلام کرد.

به گزارش تیلا نیوز، بر این اساس؛ فرآیند پیش ثبت‌نام مدارس شاهد درسراسر کشور به صورت الکترونیکی و به این ترتیب است:

🔹پایه اول ابتدایی از یازدهم خرداد ماه تا ۲۸ خرداد

🔹پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۱خرداد ماه لغایت دهم تیر ماه

🔹پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا۲۰ تیر انجام خواهد شد.

شایان ذکر است: متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت نام در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

گفتنی است: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تأکید براین‌که ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home انجام می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای دانش آموزان مراقب باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش، همچنین؛ زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت حضوری در مدارس انجام خواهد شد از اول تا دهم مرداد است.