سردار تنگسیری: سپاه با تمام تجهیزات مشغول خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی است

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه در سراسر کشور با بیش از ۲۶۰ تخت فعال، با تمام تجهیزات و کادر درمانی مشغول خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از مرکز جدید خدمات درمانی بندرعباس که در محل نمایشگاه دائمی این شهر مستقر شده، ضمن قدردانی از پرسنل درمانی این مرکز گفت: نیروی دریایی سپاه در استان‌های جنوبی به ویژه استان هرمزگان به علت وضعیت حاد پیش آمده، دو بیمارستان صحرایی با تمام تجهیزات برپا نموده است که روزانه بیش از ۵۰۰ نفر مراجعه کننده دارد.

وی افزود: در مجموع نیروی دریایی سپاه در سراسر کشور با بیش از ۲۶۰ تخت فعال، با تمام تجهیزات و کادر درمانی مشغول خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا است. فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: بخش‌های سی‌تی‌اسکن بیمارستان‌ها با اضافه نمودن شیفت‌های درمانی، با حداکثر ظرفیت به خدمات دهی درمانی به بیماران می‌پردازند.

دریادار تنگسیری در ادامه ابراز داشت: کلینیک‌های حاد تنفسی را در مراکز درمانگاهی بندرعباس، شیراز، بوشهر، چالوس، ماهشهر، چاه مبارک، بندر لنگه، جاسک و چابهار برپا شده و در حاضر مشغول فعالیت می‌باشند.